Menu
Sepetiniz.

Hakkımızda

Medikal sektöründe ülkemiz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, yüksek kalitede ve dünya ile rekabet gücü olan ürünler üretmek ve evrensel değerleri ilke edinerek farklı iş modelleri ile, RUB MEDICAL’i insanlığa faydalı işleri başarmada en üst seviyeye taşımak.

RUB Medical, insanlara faydalı olmak, sağlık sektörüne ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmak için kuruldu. Firmamız, ülkemizde maske, eldiven, önlük, ilk yardım çantası, askeri yelek, çelik yelek, askeri kampet ve termal battaniye üreterek yurt dışına ihraç etmeyi ve alanında en iyisi olmayı hedeflemektedir. RUB Medical, uzman personelleri, hijyen kuralları hassasiyeti, doğa ve çevre bilinci ile üretim yapmaktadır. Firmamız, medikal sektörde ürün kategorisini sürekli geliştirmek için üst düzey performans ile çalışmaktadır.

RUB Medical, salgın hastalıklara karşı evrensel kalite standartlarına uygun steril maske üretiminde gelişmiş ultrasonik kaynak teknolojisi kullanmaktadır.

MİSYONUMUZ

Medikal sektöründe dünyadaki en son teknolojileri kullanmak ve bu teknolojiler sayesinde üretilecek ürünleri insana sağlayacağı fayda yönü ile geliştirerek, ülkemizde üretim yapmak. Ülkemizin medikal ürünler ihracatını arttırmak ve dışa bağımlı olduğu medikal ürünleri üretmek. Ülkemizin medikal ürünler kategorisinde faaliyet gösteren firmaları arasında, Türkiye ve dünyada önde gelen ve örnek gösterilen firmalarından biri olmak.

VİZYONUMUZ

Ürünlerimizde sürekli farklılık, kalite üstünlüğü ve yüksek fayda oluşturan inovatif bir üstünlük sağlamak. Bu elde edilen üstünlük sayesinde daima ihtiyaca uygun, yüksek kalitede ürün üreterek ve evrensel değerleri dikkate alarak, GÜÇLÜ BİR DÜNYA ŞİRKETİ olmak.


Genel Müdür
Metin AKKAŞ